Vyhľadávam dáta ...
TLAČOVÉ ZPRÁVY / Obchodní a odborné služby


TRENČÍN: Historický hotel chráni pred kameňmi z hradného brala sieťovina

05.10.2017

Trenčiansky historický hotel Elizabeth je už chránený pred kameňmi z hradného brala Trenčianskeho hradu. Po takmer mesiac trvajúcich práca je hradné bralo nad hotelom zasieťované.

      Ako informovala hovorkyňa Trenčína Erika Ságová, práce sa začali 7. septembra a ukončili ich na sklonku mesiaca. Inštalácii sietí na skalné bralo nad hotelom Elizabeth predchádzalo jeho očistenie od nesúdržných a zvetraných častí. Zhotoviteľom bola spoločnosť Gabriel Čmárik G Five, ktorá zvíťazila v elektronickej aukcii. Mesto do zasieťovania investovalo 59.500 eur, priblížila Ságová.

      Ako dodala, na časť hradného brala nad parkoviskom hotela inštalovali oceľovú sieť proti padaniu kameňov už v roku 2014. V závere minulého roku zabezpečilo mesto ako majiteľ hradného brala odstránenie náletových krov a stromov, doplnila trenčianska hovorkyňa.

 

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.         viac informácií o: Gabriel Čmárik - G five
Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Partneri

GoPay Platby databáze firem

 

Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.