Vyhľadávam dáta ...
TLAČOVÉ ZPRÁVY / Chemický průmysl


PRIEMYSEL: Prevádzka Messer Tatragas v Šali získala ocenenie za bezpečnosť

03.07.2017

Prevádzka spoločnosti Messer Tatragas v Šali získala cenu Gold Two Star Safety Award za 25 rokov bez pracovného úrazu, ktorú udeľuje Európska asociácia priemyselných plynov (EIGA). Firma zaoberajúca sa výrobou kyslíka, dusíka, argónových zmesí, oxidu uhličitého a suchého ľadu, zamestnáva v šalianskej prevádzke 41 zamestnancov.

Dodržiavanie bezpečnosti pri práci s technickými plynmi je v našej spoločnosti na prvom mieste. Získané ocenenie je pre nás veľkou motiváciou a výzvou, povedal konateľ Messer Tatragas Michal Paľa.

      Spoločnosť Messer Tatragas spustila na jar tohto roka vo svojom areáli v Šali plnoautomatizovanú linku údržby fliaš pre technické plyny pre celú strednú Európu. V dvojzmennej prevádzke ročne zabezpečí údržbu vyše 100.000 fliaš určených najmä pre skladovanie a prepravu oxidu uhličitého, kyslíka, dusíka, vzácnych a zváracích plynov.

      Messer Tatragas je členom skupiny Messer, ktorá patrí k vedúcim  svetovým výrobcom priemyselných plynov. Skupina Messer zamestnáva  viac ako 5300 pracovníkov a dosahuje obrat vyše 1 miliardy eur. Messer Tatragas, s.r.o., je najväčšou spoločnosťou skupiny Messer na Slovensku. Vznikla v roku 1990 ako spoločný podnik skupiny Messer a spoločnosti Chemika, Bratislava. Od roku 1998 je 100-% dcérskou spoločnosťou firmy Messer Group GmbH.

 

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.    

 viac informácií o: Messer Tatragas, spol. s r.o.
Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Partneri

GoPay Platby databáze firem

 

Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.