Vyhľadávam dáta ...
TLAČOVÉ ZPRÁVY / Obchodní a odborné služby


Nový saunový svet AquaRelaxu by si mohli návštevníci vyskúšať už pred Vianocami

25.10.2017

V priestoroch AquaRelaxu Dolný Kubín otvorili v stredu nové priestory saunového sveta. V priebehu mesiaca november by malo prebehnúť odovzdávanie hotovej stavby, potom skúšobná prevádzka a spustenie ostrej prevádzky. Prví návštevníci by si tak mohli vyskúšať nové ponúkané služby už pred Vianocami. Celkové náklady na výstavbu saunového sveta predstavujú takmer 450.000 eur, uviedol pre TASR referent informovania verejnosti Mestského úradu (MsÚ) v Dolnom Kubíne Martin Buzna.

      Ako informoval primátor Dolného Kubína Roman Matejov, ponuka poskytovaných služieb sa zvýši nielen pre obyvateľov mesta, ale aj pre širokú verejnosť a podporí sa tiež návštevnosť obyvateľmi okolitých miest a obcí.

      Od začiatku júla pracovníci stavebnej firmy, ktorá vyhrala verejné obstarávanie, začali s prácami na izoláciách, osádzaní podlahového kúrenia, obkladu a sanity. Z finančných dôvodov sa dostavba saunového sveta rozdelila na tri etapy. Prvá etapa bola najdrahšia, pretože zahŕňala vybavenie nevyhnutné na začatie prevádzky, vysvetlil konateľ spoločnosti AQUA KUBÍN, s.r.o., Stanislav Vilček.

      Momentálne bola z troch navrhovaných etáp dostavby saunového zrealizovaná celá prvá etapa a polovica druhej, objasnil Vilček. Realizácia ďalších etáp bude podľa neho závisieť od hospodárskych výsledkov spoločnosti a zároveň od možnosti podpory zo strany štátu alebo mesta.

 

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.      

 viac informácií o: AQUA KUBÍN, s.r.o.
Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Partneri

GoPay Platby databáze firem

 

Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.