Vyhľadávam dáta ...
TLAČOVÉ ZPRÁVY / Obchodní a odborné služby


Nové priestory Johnson Controls v Bratislave už počítajú s budúcim rastom

16.11.2017

Spoločnosť Johnson Controls International v stredu (15.11.) otvorila nové priestory svojho Bratislava Business Centra (BBC). Ide o najväčšie biznis centrum spoločnosti Johnson Controls na svete. Informovala o tom Lenka Kollerová zo spoločnosti Neopublic Porter Novelli. Kancelárie, ktoré podľa nej patria k najmodernejším na Slovensku, sú dimenzované na 1700 pracovníkov.

      Pripomenula, že Johnson Controls pôsobí na Slovensku už viac ako 22 rokov, svoje biznis centrum v Bratislave otvoril v roku 2007. Miesto pre všeobecné administratívne podporné centrum sa vyberalo spomedzi desiatky lokalít od Gdaňska po Sofiu a od Kyjeva po Brno. Pre Bratislavu rozhodla predchádzajúca pozitívna skúsenosť so Slovenskom, blízkosť Viedne ako dopravného uzla a v neposlednom rade kvalita slovenských univerzít, ktoré pripravujú špičkových študentov.

      "Naše nové moderné priestory poskytujú motivačné prostredie a ideálne podmienky pre zabezpečenie pohodlnej spolupráce pre našich 1250 zamestnancov," povedala Sue Vincent, viceprezidentka a hlavná finančná riaditeľka Johnson Controls a dodala, že "investovanie do Bratislavy je jednou z priorít spoločnosti Johnson Controls a keďže naša firma naďalej rastie, očakávame, že aj naša prítomnosť v Bratislave bude rásť".

 

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.          

 viac informácií o: JOHNSON CONTROLS INTERNATIONAL spol. s r.o.
Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Partneri

GoPay Platby databáze firem

 

Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.