Vyhľadávam dáta ...
TLAČOVÉ ZPRÁVY / Obchodní a odborné služby


Najrýchlejšie rastúce firmy si prevzali ocenenie Diamanty slovenského biznisu

22.11.2017

Na galavečere, ktorý sa konal v stredu v Bratislave, si najrýchlejšie rastúce firmy prevzali ocenenie Diamanty slovenského biznisu. Víťazmi 9. ročníka sa stali Innovatrics, s.r.o., z Bratislavy, Power Grid, s.r.o., z Považskej Bystrice, mobil online, s.r.o., z Lučenca a Kerex, s.r.o., z Michaloviec.

      Ocenenia udeľujú spoločnosť Enterprise Investors a magazín Forbes Slovensko najrýchlejšie rastúcim malým a stredne veľkým slovenským firmám.

Diamanty slovenského biznisu každoročne na základe objektívnych kritérií oceňujú prácu podnikateľov, ktorí posúvajú slovenskú podnikateľskú sféru na vyššiu úroveň.

      Raz ročne zostaví Enterprise Investors spolu s partnermi podujatia rebríček slovenských menších a stredne veľkých firiem pripravený na základe striktne objektívnych dát a dostupných finančných údajov. Do rebríčka sú zaradené spoločnosti bez účasti zahraničného kapitálu, so ziskovým hospodárením za minimálne dva predchádzajúce roky a s ročnými tržbami v rozmedzí od 2 do 50 miliónov eur.

      Oceňujú sa spoločnosti v štyroch kategóriách, a to Západné Slovensko, Stredné Slovensko, Východné Slovensko a Bratislava. Odborným partnerom rebríčka je poradenská spoločnosť PwC.

      Ako uviedol Martin Chocholáček, investičný riaditeľ Enterprise Investors pre Slovensko, cieľom je prostredníctvom Diamantov slovenského biznisu oceniť prácu najúspešnejších slovenských podnikateľov, ktorí priviedli svoje firmy na výslnie cez zdravý a trvalo udržateľný rast.

      Projekt oceňovania úspešných podnikateľských príbehov rozvíja spoločnosť Enterprise Investors i vo viacerých európskych krajinách. V Českej republike sa ocenenia odovzdávajú pod názvom Štiky českého biznisu, v Maďarsku ako Pegazus Díj a v Rumunsku ako Campioni în Business. Spoločným cieľom ocenení je vyzdvihnúť úspechy podnikateľov, ktorých práca dodáva inšpiráciu ďalším generáciám úspešných podnikateľov na lokálnych, ale aj globálnych trhoch.

 

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.          

 viac informácií o: Innovatrics, s.r.o.
Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Partneri

GoPay Platby databáze firem

 

Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.