Vyhľadávam dáta ...
TLAČOVÉ ZPRÁVY / Obchodní a odborné služby


Modernizácia Thermalparku v Dunajskej Strede stála takmer dva milióny eur

28.05.2017

V Dunajskej Strede otvoril v piatok (26.5.) primátor Zoltán Hájos brány obnoveného a rozšíreného hotela Thermalpark s kapacitou pre takmer 120 ubytovaných. Investície do modernizácie dosiahli sumu takmer dva milióny eur. Podľa jeho slov je tento krok reakciou na neustále sa zvyšujúci počet domácich a zahraničných dovolenkárov. Tí sú čoraz náročnejší a vyžadujú vyššiu kvalitu služieb.

Teší nás, že práve rekreácia láka turistov do Dunajskej Stredy. Náš región má ľuďom čo ponúknuť, uviedol primátor. Tržby sa zariadeniu v medziročnom porovnaní podarilo zvýšiť o 9,39 %, čo predstavuje sumu viac ako tri milióny eur. Vedenie plánuje tento rok aj naďalej investovať do skvalitnenia svojich služieb. Snažíme sa neustále zdokonaľovať naše služby a spríjemniť tak zákazníkom ich pobyt u nás, či už prišli na jednu noc, alebo na viacdňový pobyt. S rekonštrukciou či inováciami sme ešte ani zďaleka neskončili, " zdôraznil riaditeľ zariadenia Thermalpark Gabriel Somogyi.

      V blízkej budúcnosti by mala prebehnúť aj rekonštrukcia plaveckého bazénu. Na pláne je tento rok aj sprístupnenie prírodného jazera pre verejnosť, ktoré sa nachádza priamo v areáli zariadenia. Vedenia chce postaviť mostík na ostrovček nachádzajúci sa v jazere. Plány sú hotové, čaká sa na stavebné povolenie.

      Osvedčil sa aj saunový svet, ktorý sme odovzdali do prevádzky koncom roka 2015. Jeho kapacita je 40 osôb, samozrejme, návštevníci sa striedajú, ako v kúpeľnej časti, kde sa naraz môže zdržiavať 3500 osôb," doplnil Somogyi s tým, že najviac návštevníkov je z Českej republiky, ale okrem miestnych obyvateľov prichádza klientela aj zo vzdialenejších regiónov.

 

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.   

 

 

 viac informácií o: THERMALPARK DS, a.s.
Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Partneri

GoPay Platby databáze firem

 

Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.