Vyhľadávam dáta ...
TLAČOVÉ ZPRÁVY / Elektrotechnika a výpočetní technika


IT: Tržby spoločnosti Softec dosiahli vlani 20,6 milióna eur

09.03.2017

Skupina Softec dosiahla v minulom roku najvyššie konsolidované tržby vo svojej histórii. Ako dnes táto konzultačno-softvérová spoločnosť informovala, s tržbami na úrovni 20,6 milióna eur prvýkrát prekonala 20-miliónovú hranicu.

Medziročne tak vzrástli tržby firmy o viac než 18 %. Za takýmto vývojom stoja podľa nej predovšetkým nové domáce a zahraničné projekty v oblasti poisťovníctva, bankovníctva a finančného poradenstva.

Prioritou pre ďalšie obdobie zostane i naďalej pomoc našim zákazníkom pri digitálnej transformácii, a to prostredníctvom našich inovatívnych riešení, ako aj prenos našich skúseností a riešení do českého a rakúskeho finančného sektora, ktoré čaká celý rad regulácií v podobe smerníc EÚ. Spolu s tým očakávam i ďalší rast našej spoločnosti, uviedol výkonný riaditeľ skupiny Peter Morávek.

Okrem toho dochádza v skupine k dvom personálnym zmenám. Novým riaditeľom pre Českú republiku sa stal Pavel Doležal, Stanislav Marosz bude zase novým šéfom divízie telekomunikačných systémov.

Skupina mala ku koncu minulého roka 300 pracovníkov a pôsobila v štyroch mestách - Bratislave, Prahe, Žiline a Prievidzi. Jej riešenia a služby dnes využívajú klienti v 16 krajinách strednej a východnej Európy.

Spoločnosť sa zaoberá poradenstvom v oblasti informačných systémov, analýzou, návrhom a vývojom komplexných IT riešení, systémovou integráciou a outsourcingom.

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona. 

 viac informácií o: SOFTEC, spoločnosť s ručením obmedzeným skrátene: SOFTEC, spol. s r.o.
Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Partneri

GoPay Platby databáze firem

 

Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.