Vyhľadávam dáta ...
TLAČOVÉ ZPRÁVY / Elektrotechnika a výpočetní technika


IT: Najlepším projektom roka je Service Availability Management

30.10.2017

Najlepším Projektom roka 2017 je Service Availability Management spoločnosti T-Systems Slovakia. Súťaž vyhlasuje slovenská Spoločnosť pre projektové riadenie a PMI Slovakia Chapter v spolupráci s portálom efocus.sk.

      Víťazný projekt, ako informoval TASR jeden z organizátorov Jozef Šupšák, preukázal vysokú úroveň projektového riadenia a je výsledkom spolupráce dvoch nadnárodných spoločností, a to T-Systems a Hewlett Packard Enterprise. Projekt riešil dizajn, vývoj a implementáciu riešenia pre monitoring a manažment systémov na báze nástrojov od Hewlett Packard Enterprise.

      Cieľom súťaže je prezentovať príklady úspešného zvládnutia celého procesu riadenia projektov, ktorý rozhodujúcou mierou ovplyvňuje dodržanie celkových nákladov a plánovanú implementáciu.

      Prieskumy v oblasti projektového riadenia v SR ukazujú, že takmer 15 % projektov prekročí rozpočet o 21 až 50 % a až 30 % projektov prekročí stanovený termín o viac než 20 %. V termíne a v rozpočte skončí len každý druhý projekt.

      Druhé miesto v súťaži Projekt roka obsadilo Mesto Považská Bystrica za Obnovu národnej kultúrnej pamiatky Považský hrad. Považský hrad je jediná národná kultúrna pamiatka vo vlastníctve mesta a je tomu desať rokov, odkedy mesto urobilo prvý krok pre jeho obnovu, pre realizáciu veľkého investičného projektu. Projektový tím bol zostavený z odborníkov nielen z oblasti pamiatkovej ochrany, implementácie projektov štrukturálnych fondov, ale aj z oblasti statiky a geológie.

      Tretie miesto v súťaži patrí projektu ČSOB Leasing Elektronická zmluva.

Riešenie umožní vytvárať, podpisovať, spracovávať, archivovať a spravovať zmluvnú dokumentáciu ČSOBL v elektronickej podobe s možnosťou využitia elektronického podpisu pre všetky ČSOBL produkty v zmysle platnej legislatívy a interných predpisov ČSOBL.

 

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.      viac informácií o: T-Systems Slovakia s.r.o.
Chcete vedieť viac

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Partneri

GoPay Platby databáze firem

 

Rýchly kontakt

Bisnode Slovensko, s.r.o.
Ľ. Stárka 2150/16
911 05   Trenčín

T +421 32 746 26 40
F +421 32 743 17 77
info@bisnode.sk

Tento web používa cookies na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.